Mobil Uygulama - Web Tasarım | Web Yazılım - Ödüllü Web Atölyesi

Mobil Uygulama

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı akıllı telefonlarda kullanılacak mobil uygulamanız ile siz de daha çok kişiye erişin, rakiplerinizden bir adım önde olun.

  • Markanızı, ürününüzü veya hizmetlerinizi ulaştırmak istediğiniz hedef kitleye hitap eden modern ve kullanıcı dostu tasarımlar ile ulaşılabilirliğinizi arttırıyoruz.
  • Mobil uygulama projelerinizin tümü responsive tekniği altyapısı ile hazırlanmakta ve tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.
  • Bir arada tutmak istediğiniz tüm dosya, klasör ve yayınlar Nodejs, ReactNative, Redux Kütüphane altyapıları ile kullanıcılara sunulmaktadır.
  • Mobil uygulamalarınız hem Android tabanlı telefonlarda hem de IOS tabanlı telefonlarda sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Web Tasarım, Web Yazılım, Mobil Uygulama, Markalaşma ve Kurumsal Kimlik, Fotoğraf ve Video Çekimleri, Sosyal Medya , İnternet Reklamcılığı ve Siber Güvenlik alanlarına profesyonelleşmiş ekibi ile birçok kamu kurumu ve özel kuruluşa hizmet veren OZC İnternet Teknolojileri, internet teknolojileri alanında gelişen dünyadaki trendleri yakından takip ederek, doğru, güvenilir ve en uygun adımlarla çalışmalarına inovatif ve proaktif teknikleri yansıtmaktadır.