KAPAT X
Takip Et!
Takip Et!
Takip Et!

Markalasma Süreçleri

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda markanızın duruşunu güçlü kılmak adına oluşturulan bir dizi tasarımdır.

 • Kent / Şehir
  Keşfi
 • Özgün
  Logo ve Slogan
 • Sürdürülebilir
  Markalaşma
 1. Ön Keşif

  Markalaşma süreci aşamalarının başlangıç noktası olarak, marka veya kurum destinasyonu sınırlarında profesyonel ekbimiz ile ön keşif çalışması yapmaktayız.

 2. Ekibin Oluşturulması

  Ön keşif süreci sonunda planlanan markalaşma süreci aşamalarında ki pozisyonlara uygun ekibimiz oluşturulmakta.

 3. Gerçek Zamanlı Keşif

  Oluşturulan ana ekip ile beraber markalaşma projesi kapsamında kullanılacak ve kullanıma uygun olan unsuruların belirlenmesi için gerçek zamanlı keşif yapılmakta.

 4. Keşif Analiz Raporu

  Gerçek zamanlı keşfin ardından belirlenen unsurlar, eksikler, öneriler ve istatistiki veriler dosyalaştırılarak Keşif Analiz Raporu oluşturulmakta.

 5. Kurumsal ve Görsel Kimlik Hazırlanması

  Ön keşif, gerçek zamanlı keşif ve analiz raporu sonuçlarından elde edilen veriler ile markanın doğasına uygun yeni bir kurumsal ve görsel kimlik kılavuzu hazırlanır.

 6. Dijital Markalaşma

  Kurumsal ve görsel kimlik hazırlanması kapsamında ortaya çıkan logo, slogan ve renkler ile dijital markalaşma süreci başlatılır. Web sitesi, sosyal medya gibi alanlarda kurumsal görsel bütünlük sağlanır.

 7. Fotoğraf ve Video Çekimi

  Şehrin veya markanın tanıtım süreçlerinde kullanılmak üzere basılı ve dijital medya süreçlerine uygun olarak profesyonel fotoğraf ve video çekimi tamamlanır.

 8. Markalaşma Raporu

  Ortaya çıkarılan tüm veriler ve uygulamalar dosyalanarak kurum veya yetkili kişiye sunulmak üzere basılı ve dijital ortamda aktarılır.

 9. Tanıtım Faaliyetleri

  Markalaşma sürecinin sürdürülebilirliği kapsamında şehrin veya markanın tanırım faaliyetleri kurum veya yetkili kişi ile koordineli şekilde yürütülür.

 10. Süreç Takibi

  Markalaşma sürecinde ki fiziki süreçlerin tamamlanmasının ardından marka veya kurumun tüm markalaşma faaliyetleri şirketimiz tarafından kontrol altında tutulmaktadır.

Markalaşma Süreci
Faydaları Nelerdir?
 • Şehrinizin, kentinizin veya markanızın yeniden keşfi.
 • Kurumsal bütünlük sağlanması.
 • Etkili bir tanıtım süreci.
 • Dijital medya reklamcılığında kurumsal bütünlük.
 • Geniş medya arşivine sahip olma.