KAPAT X
Takip Et!
Takip Et!
Takip Et!

Projelerinizi
Hayata Geçiriyoruz!

2005 yılında, öz kaynaklarını ekonomik kalkınmanın ihtiyaçları doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek amacıyla kurulan OZC GRUP, kurulduğu günden bu yana çağdaş yazılım mühendisliği yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin web tasarım ve yazılım teknolojileri alanındaki gelişim sürecine katkıda bulunmaktadır.

OZC GRUP, sahip olduğu insan kaynakları ve teknolojik birikimiyle alanında lider olma vizyonu doğrultusunda, geniş portföyünden aldığı güçle, kendisine emanet edilen süreçleri etkin ve verimli yöneterek müşteriler, çalışanlar ve topluma kattığı değerleri devamlı surette arttırma misyonuyla hareket etmektedir. Devlet Kurumları ve Özel Kuruluşlar ile gerçekleştirmekte olduğu çalışmaların yanı sıra bireysel ve özel yazılım teknolojileri alanlarında da çağdaş yazılım hizmetleri sunan OZC GRUP, özellikle bir alanda değil, tüm internet teknolojileri alanlarında uzmanlaşmış, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir.Temel ürün ve hizmetlerine ek olarak mobil uygulamalar, fotoğraf, video, animasyon, 3D mimari çizim, siber güvenlik, teknik destek eğitimleri, dijital medya, PR ve danışmanlık alanlarında da faaliyetlerde bulunan OZC GRUP, ürün ve hizmetlerini Amerika Birleşik Devletleri, Çin Halk Cumhuriyeti ve İngiltere’ye ihraç ederek ülkemizin ekonomik gücüne katkıda bulunmaktadır. Bu ülkelerde var olan ticaretini geliştirmek amacıyla 2018 yılında Amerika Birleşik Devletleri ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde şubeleşme faaliyetlerini gerçekleştirmiştir.

2010 yılında uygulamaya koyduğu teknolojik yapılandırma çalışmalarıyla kapsamlı bir gelişim sürecine giren OZC GRUP, iş süreçlerini gözden geçirerek hizmet kalitesini arttırmıştır. O günden bu yana memnun müşteri felsefesiyle sürdürülebilir büyüme politikası doğrultusunda fiziki ve teknik yapısını, çalışma süreçlerini ve hizmet anlayışını daha da geliştirebilmek için gerekli adımları atmıştır.

Kuruluşundan bu yana çalışmalarını ülke ekonomisinin gelişmesi ve dünya ekonomisiyle bütünleşmesine katkıda bulunmak amacıyla devam ettiren OZC GRUP’un misyonu, müşterilerine, çalışanlarına ve topluma kattığı değerleri sürekli arttırmaktır.

OZC GRUP’un temel prensip ve değerleri; güvenilirlik, sosyal sorumluluk, müşteri ve sonuç odaklılık, yenilikçi olmak şeklinde özetlenebilir.