Dijital Medya - Web Tasarım | Web Yazılım - Ödüllü Web Atölyesi

DİJİTAL MEDYA

PR çalışmalarının amacı; firmanınızın itibarını korumak, desteklemek, artırmak hedef kitlenizin düşünce ve davranış biçimlerine etki edebilmektir.

  • Firmanızın dijital medya planlamaları, yönetimleri, ve çizgilerini kurumsallığınız ile tamamlayarak daha etkin bir tanıtım alanı oluşturuyoruz.
  • Mevcut müşteri portföyünüz ve hedef kitle ilişkileriniziz belirli bir program dahilinde kurum içi ve bireysel eğitimler ile güçlenmesini sağlıyoruz.
  • Markanızın, firmanızın veya ürününüzün yurt içi ve yurt dışı tüm kurumsal planlamalarını tek bir proje olarak sürdürülebilir haliyle devamını sağlıyoruz.

Web Tasarım, Web Yazılım, Mobil Uygulama, Markalaşma ve Kurumsal Kimlik, Fotoğraf ve Video Çekimleri, Sosyal Medya , İnternet Reklamcılığı ve Siber Güvenlik alanlarına profesyonelleşmiş ekibi ile birçok kamu kurumu ve özel kuruluşa hizmet veren OZC İnternet Teknolojileri, internet teknolojileri alanında gelişen dünyadaki trendleri yakından takip ederek, doğru, güvenilir ve en uygun adımlarla çalışmalarına inovatif ve proaktif teknikleri yansıtmaktadır.