T.C. Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, www.yatirimadestek.gov.tr'yi Tanıttı Web Tasarım | Web Yazılım - Ödüllü Web Atölyesi
21 Eylül 2020 16:52580 kez okundu

T.C. Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, www.yatirimadestek.gov.tr'yi Tanıttı

Şirketimizin tarafından T.C. Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı’na yapılan www.yatirimadestek.gov.tr sitesi Sayın Bakanımız Mustafa Varank tarafından yazılı, görsel ve dijital medyada tanıtıldı.

Web tasarım ve yazılım alt yapımız ile geliştirdiğimiz www.yatirimadestek.gov.tr sitesinde devlet tarafından verilen destek, hibe ve teşvikleri tek çatı altında toplandı. Kamu kurum ve kuruluşlarının 241 farklı desteğine tek tıkla ulaşılabilir hale geldi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü, akıllı algoritmaya sahip yatirimadestek.gov.tr ile yatırımcıların ve girişimcilerin işlemlerini hızlandıracak ve kolaylaştıracak.

Yatırımcılar, yatirimadestek.gov.tr'de yer alan Teşvik Robotu’nu kullanarak, yatırım yapmayı düşündükleri şehir ve sektörle ilgili Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yatırım teşvikleri hakkında bilgi sahibi olurken yatırım teşviklerinin hesaplamalarını yaparak teşviklerin sunduğu tüm avantajları görebilecek.

Web Tasarım, Web Yazılım, Mobil Uygulama, Markalaşma ve Kurumsal Kimlik, Fotoğraf ve Video Çekimleri, Sosyal Medya , İnternet Reklamcılığı ve Siber Güvenlik alanlarına profesyonelleşmiş ekibi ile birçok kamu kurumu ve özel kuruluşa hizmet veren OZC İnternet Teknolojileri, internet teknolojileri alanında gelişen dünyadaki trendleri yakından takip ederek, doğru, güvenilir ve en uygun adımlarla çalışmalarına inovatif ve proaktif teknikleri yansıtmaktadır.