23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na Katılım Sağladık. Web Tasarım | Web Yazılım - Ödüllü Web Atölyesi
11 Haziran 2020 18:12845 kez okundu

23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na Katılım Sağladık.

31 Ocak - 03 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndaki standımıza kamu kurumu ve özel sektör kuruluş temsilcilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştık. 

Türkiye’nin turizm sektörü liderleri ve marka şehirlerinin temsilcilerinin katıldığı fuarda standımızı ziyaret ederik bizleri onurlandıran, Gökçeada Kaymakamı Sayın Ender Faruk Uzunoğlu, Sivrihisar Turizm İlçe Müdürü Sayın Meriç Okur, Şanlıurfa İl Turizm Müdürü Sayın Aydın Aslan, MARKA Kalkınma Ajansı, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve tüm Turizm sektöre liderlerine teşekkür ederiz.

      Web Tasarım, Web Yazılım, Mobil Uygulama, Markalaşma ve Kurumsal Kimlik, Fotoğraf ve Video Çekimleri, Sosyal Medya , İnternet Reklamcılığı ve Siber Güvenlik alanlarına profesyonelleşmiş ekibi ile birçok kamu kurumu ve özel kuruluşa hizmet veren OZC İnternet Teknolojileri, internet teknolojileri alanında gelişen dünyadaki trendleri yakından takip ederek, doğru, güvenilir ve en uygun adımlarla çalışmalarına inovatif ve proaktif teknikleri yansıtmaktadır.